Klaidos pradedant verslą

Verslo klaidos Publikuota prieš 5 mėnesius


Pasaulinė ekonomika auga apie 2% kiekvienus metus, kol atsiranda įmonių, kurios sudaro 6% naujos ekonomikos. Todėl yra normalu, kad 4% tų įmonių žlunga. Apie 25% įmonių yra smulkios parduotuvės, drabužiai, online parduotuvės, kurios negali konkuruoti su didesnėmis to paties sektoriaus įmonėmis.

Verslo klaidos pradžioje

Pačioje pradžioje įmonės kūrėjai dalyvauja susibūrimuose, konkursuose, jie susitinka su verslo angelais ir viena iš pirmųjų bankroto priežaščių yra nesugebėjimas taisyklingai ir aiškiai komunikuoti pasaulius apie kokia yra kūriama vertė, kokie diferenciatoriai ir kodėl jie tai daro. Bent pusė naujų įmonių susikūria be jokių tikrų naujovių. Jeigu esi statybininkas, elektrikas, taisyklų meistras ir nepasiųlai kažko naujo rinkai, tenai tiesiog nėra jokio tikslo pirkti iš naujos kompanijos ir nustoti pirkti iš jau ilgus metus dirbančios.

Be innovacijos yra daug sunkiau gauti naujų klientų. Klaida taip pat yra kurti verslą pagal asminines galimybes, o ne pagal rinkos norus. Pagal statistika, beveik visi sėkmingi įmonių kūrėjai turi patirties sektoriuje, turi patirties vadyboje, turi įmonės pelno ir nuostolio vadybos patirties. Dauguma mato neišsimokslinusių įmonininkų istorijas laikraščiuose, bet realybėje, be patirties yra beveik neįmanoma sukurti sėkmingo verslo su visais sėkmingais prendimais... Jie ir yra laikraštyje, nes jie yra išimtis.

 

Pirmieji darbai kuriant įmonę yra:

a) Sukurti produktą

b) Sukurti lojalumą su pradiniais vartotojais

 

Darbai kai įmonė yra sukurta:

a) Pardavimai

b) Komandos konstravimas

c) Samdymas

d) Žmonių vadyba

e) Klientų aptarnavimas

 

Labai svarbu, kad vadybos komandoje būtų sektoriaus ekspertas ir ilgo įmonės augimo ekspertas. Tokią komanda nori matyti visi verslo angelai. Prieš pradedant pačią įmonę, sukurti lojalumą su klientai yra bene svarbiausia verslo sėkmės metrika. Tai gali būti informacija gauta el. laišku ar telefoninių skambučių budu su tikrais galimais klientais. Tai negali būti pokalbis su artimais žmonėmis ar pažystamais, tai turi būti pokalbis su žmonėmis, kurie gali atlikti verslą kartu su tavimi. Ir tie pokalbiai turi auginti lojalumą. Verslas privalo turėti bazę prieš pačios įmonės statybą.

 

Daugiau informacijos (video ang. k.): https://www.youtube.com/watch?v=l_9OGlnAT58


Peržiūrų:
175

Lukas Kulevičius
Lukas Kulevičius

Pasekėjų skaičius: 1
Studijavau verslo vadybą ir bestudijuodamas rinkdavau naudingą mano ateičiai informaciją ir ją perrašydavau savo žodžiais. O sukūriau Milijonierius.com, kad galėčiau dėti mano atrastą naudingą informaciją vienoje vietoje ir visada viską turėti po ranka.


Registruoti vartotojai gali sekti publikacijas.

Komentuoti

Registruokis dabar! Tik registruoti vartotojai gali komentuoti.

Kolkas komentarų nėra, būkite pirmas!

Ieškoti straipsnio

Sekite Milijonierius.com!